Vaizdo stebėjimo kamerosKaip prisijungti prie mūsų namo lauko stebėjimo kamerų per kompiuterį naudojantį, Windows XP, Windows 7 ar windows 10 operacinę sistemą

Norint peržiūrėti įrašytus kamerų vaizdus jums reikės pradžiai parsisiųsti ir į kompiuterį suinstaliuoti specialiai tam skirtą taikomąją programą Smart PSS. Programą galite parsisiųsti ČIA
Parsisiuntus zip archyvą, kuriame yra programa, jums reikės archyvą išarchyvuoti failą General_Smart-General_Smart-PSS_Eng_IS_V1.10.1.R.20140515.zip (paprastai tai daroma dešniuoju pelės klavišu atsistojus ant archyvo ir pasirinkus meniu Extract (ištraukti). Jei išarchyvavote programą savo aplanke turėtumėte matyti Smart-PSS_Eng_IS_V1.10.1.R.20140515.exe failą.

Jei programa parsųsta, išarhyvuota, tereikia ją susinstaliuoti į jūsų kompiuterį (tai daroma du kartus spragtelėjus pelytės kairiuoju klavišu (arba pažymėjus failą Smart-PSS_Eng_IS_V1.10.1.R.20140515.exe ir paspaudus ENTER klavišą).
windows sistema paklaus ar leidžiate diegti programą į savo kompiuterį leidžiate į diegti programą, jums reikėtų paspausti YES mygtuką. Paspaudus pasirodo programos vaizdas

Spaudžiame mygtuką Next. Poto pasirodo kitas langas

Pasirenkame Accept opciją, bei spaudžiame Next mygtuką.
Pasirodžius sekančiam langui nuimame varnelę nuo PC-NVR bei spaudžiame Next mygtuką
Atsiranda naujas langas
Spaudžiame mygtuką Install. Tuomet reikės keletą minučių palaukti (per tą laiką programa bus diegiama į jūsų kompiuterį. Diegimo metu bus matomas toks vaizdas.

Kai programa suinstaliuota, ekrane pasirodys toks vaizdas

Spaudžiame mygtuką Finish

Taigi, programa sėkmingai suinstaliuota jūsų kompiuteryje. Beliko ją paleisti, bei naudojantis pirmą kartą suvesti serverio parametus. Taigi Spaudžiame Start mygtuką be paleidžiame programą.


Ekrane išvysite tokį vaizdą

User Name: admin
Password: admin
Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį nurodytus aukščiau ir spauskite Login
Jei jungiatės pirmą kartą prie kamerų, jums reikės nurodyti kameras, prie kurių norėsite prisijungti. Tam jums bus būtinas savo kamerų vartotojo vardas ir slaptažodis. Kamerų vartotojo vardas bei slaptažodis yra matomas prisijungus prie statybininku8.lt elektroninių sąskaitų. Jūsų sistemos vartotojo vardas ir slaptažodis buvo skelbti 2016m balandžio mėnesio sąskaitose. (Paini sistema, bet saugumas yra visų pirma). Taigi spaudžiame Devices, o toliau Manual Add.


Atsiradus langui pavaizduotam žemiau užpildome laukus


Device name: 85.232.130.190
IP/Domain name: 85.232.130.190
User name: (Jūsų kamerų vartotojo vardas)
User password: (Jūsų kamerų vartotojo slaptažodis)
Spaudžiame mygtuką Get info, o paskui mygtuką Add. Sistemoje atsiras bendrijos kameros.

Jei Statusas yra raudonas (offline) Spaudžiame Manual Login *Prisijungus kvadratėlis pažaluoja.
Toliau spaudžiame ikoną Home bei ikoną Playback

Iš šoninio meniu pasirenkame kurias iš keturių kamerų įrašų norėsime peržiūrėti

O apačioje pasirenkame laiką nuo kada iki kada norėsime peržiūrėti įrašą. Spaudžiame mygtuką Search

Toliau žiūrime mus dominančius įrašus.

Baigus darbą būtinai Einame HOME PAGE - DEVICES - Manual logout. Būtinai atsijungiame nuo sistemos. Priešingu atveju neleisite kitiems prisijungti prie sistemos, o jūs galite būti automatiškai išbaninti iš sisistemos


Kaip prisijungti prie mūsų namo lauko stebėjimo kamerų įrašų archyvo per Mozila Firefox naršyklę naudojant Windows OS?

Praktika rodo, jog prisijungus prie kamerų dažnai pakimba interneto naršyklė (kinų technologijos vartotojams paliktas bugas), todėl geriau naudokite būdą aprašytą aukščiau

Prisijungimui naudokite Mozilla Firefox naršyklę (ant kitų interneto naršyklių, sistema gali nedirbti). Prie lauko stebėjimo kamerų vienu metu gali prisijungti ne daugiau kaip trys naudotojai. Jei prie sistemos yra prisijungę trys vartotojai sistema jums neleis prisijungti (jūs galėsite tai padaryti vėliau).

Norint prisijungti prie sistemos reikia, žinoti savo prisijungimo prie lauko stebėjimo sistemos prisijungimo vardą ir slaptažodį. Savo prisijungimo vardą r slaptažodį sužinosite prisijungę prie www.statybininku8.lt svo mokėtojo vardu ir slaptažodžiu. Sužinoję savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, savo interneto naršyklės adresų lauke reikia suvesti adresą

http://kameros.statybininku8.lt/

Jei puslapyje lankotės pirmą kartą, interneto naršyklėje pamatysite tokį vaizdą.

1) pav. kamerų prisijungimo lango vaizdas

Sistema paprašys jūsų instaliuoti interneto naršyklės papildinį (pluginą), programą skirtą stebėti vaizdus interneto naršyklėje. Spaudžiame mygtuką „install“. Suinstaliavus programą. Uždarykime savo interneto naršyklės programą ir paleiskime ją iš naujo.

http://kameros.statybininku8.lt/ atidarius tinklapį interneto naršyklės viršuje rasite paklausimą

Ar leisti svetainei http://kameros.statybininku8.lt/ aktyvinti papildinį „npmedia Dll dynamic link lybary“ ?

2) pav. Papildinio aktyvavimo langas

Spaudžiame mygtuką „Leisti...“. Tuomet interneto naršyklės lange pasirodys pranešimas

3) pav. papildinio aktyvavimo langas

Ant abiejų papildinių išsirenkame opcijas iš sąrašo „leisti; O prisijungimo formoje įvedame prisijungimo formą ir slaptažodį.

4) pav. prisijungimo formos langas

Jei prisijungimo vardą ir slaptažodį įvedėte teisingai spauskite „Login“

Norint peržiūrėti vaizdo įrašų archyvą, reikia spausti mygtuką Playback. Dešinėje pusėje mėlynu langeliu pažymėtos dienos, rodančios kokių dienų saugomus vaizdo įrašus galima peržiūrėti.

Svarbu ! Nežiūrėkite kelių vaizdo kamerų įrašu vienu metu!!!

Peržiūrint vaizdo įrašą (kiti kamerų peržiūros langai turi būti uždaryti (spaudžiant kryžiuką) ties kameros vaizdu. Priešingu atveju jūsų interneto naršyklė gali nustoti sklandžiai veikti.

Norint pasirinkti kamerą, kurios įrašytus vaizdus norime peržiūrėti užtenka paspausti ant norimo vaizdo.

Apačioje yra laiko juosta (t.y. laiko tarpas nuo kada norime peržiūrėti vaizdo įrašą). Laiką galima pasirinkti tiesiog bakstelėjus pelyte ant norimo laiko juostos.

Jei vaizdas yra neryškus ir bendram kontekste prastai matosi, galima pasirinkti priartinimo funkciją

Esančią dešinajame viršutiniame kampe, bei apibrėžus norimą peržiūrėti vietą, vaizdas yra išdidinamas.

Baigus darbą būtinai spausti mygtuką „Logout“.

Kilus rimtam incidentui, duomenis galima išsaugoti skaitmeninėse bylose, o medžiagą perduoti teisėsaugos institucijoms.